IT arendus- ja innovatsiooni keskus

Arvato IT Tallinnas

AFS IT Services Estonia OÜ on rahvusvaheline infotehnoloogia arendus- ja innovatsiooni keskus, mis loob  ja toetab e-kommertsi maksusüsteemide, riskijuhtimise ja küberturvalisuse IT lahendusi. Meie põhipartnerid on ligi kahesaja aastase ajalooga globaalselt tegutseva meediakontserni Bertelsmanni kuuluvad  ettevõtted, mis paiknevad enamasti Lääne-Euroopas (eelkõige Saksamaal) ja Põhjamaades, ja läbi nende ka tuhanded erinevad ettevõtted – suurtest rahvusvahelistest korporatsioonidest kuni väikeste veebipoodideni.

Bertelsmanni põhiväärtusteks on loovus ja ettevõtlikkus. Meie missiooniks on olla dünaamiline ja uuemeelne jõud suure, stabiilse ja paljudel ärisuunadel tegutseva emaettevõtte sees. Oleme kõrgelt hinnatud ja tunnustatud partner meie klientidele oma IT teenuste kvaliteedi poolest.

Meie Tallinna Telliskivi kontorist leiab 140+ toredat kolleegi ligi 28st erinevast riigist. Oleme liitunud Mitmekesisuse Kokkuleppega ning saanud Kaugtöö tegija ja Hooliva tööandja märgise. Teeme aktiivselt koostööd Eesti kui IT-maa edendajatega, meie partneriteks on nii teised IT-ettevõtted, Eesti Infotehnoloogia ja Telekommunikatsiooni Liit (ITL) kui ka riigiasutused EAS ning Work in Estonia. Lisaks toetame läbi sponsorluse ja erinevate koostööprojektide Eesti suurimaid ülikoole (TalTech ja Tartu Ülikool) ja pakume parimatele tudengitele praktikakohti.

Close Menu