Tule tööle

A6B0D16F-6EB2-4BB5-A125-7532033AE0BB

Arvato Financial Solutions
tehnoloogiakeskus

Arvato Financial Solutions tehnoloogiakeskus Tallinnas

AFS IT Services Estonia OÜ on rahvusvaheline tehnoloogiakeskus, mis loob  ja toetab e-kommertsi maksusüsteemide, riskijuhtimise ja küberturvalisuse IT lahendusi. Meie põhipartnerid on ligi kahesaja aastase ajalooga globaalselt tegutseva meediakontserni Bertelsmanni kuuluvad  ettevõtted, mis paiknevad enamasti Lääne-Euroopas (eelkõige Saksamaal) ja Põhjamaades, ja läbi nende ka tuhanded erinevad ettevõtted – suurtest rahvusvahelistest korporatsioonidest kuni väikeste veebipoodideni.

Bertelsmanni põhiväärtusteks on loovus ja ettevõtlikkus. Meie missiooniks on olla dünaamiline ja uuemeelne jõud suure, stabiilse ja paljudel ärisuunadel tegutseva emaettevõtte sees. Oleme kõrgelt hinnatud ja tunnustatud partner meie klientidele oma IT teenuste kvaliteedi poolest.

Meie Tallinna Telliskivi kontorist leiab 160+ toredat kolleegi umbes 30st erinevast riigist. Oleme liitunud Mitmekesisuse Kokkuleppega ning saanud Kaugtöö tegija ja Hooliva tööandja märgise. Teeme aktiivselt koostööd Eesti kui IT-maa edendajatega, meie partneriteks on nii teised IT-ettevõtted, Eesti Infotehnoloogia ja Telekommunikatsiooni Liit (ITL) kui ka riigiasutused EAS ning Work in Estonia. Lisaks toetame läbi sponsorluse ja erinevate koostööprojektide Eesti suurimaid ülikoole (TalTech ja Tartu Ülikool) ja pakume parimatele tudengitele praktikakohti.